Dwie figurki od Griffon Enterprises!

Tagi: |

(Wpis dodany: 22.04.2009)


źródło: nekomagic.com

Griffon Enterprises rzuca na rynek kolejne zapowiedzi. Chyba nie powinniśmy być zdziwieni, że dotyczą one serii "To Heart" i "Queen's Blade"?

Pierwszą z nich jest Sasara Kusugawa właśnie z "To Heart", w mało zaskakującym ubraniu składającym się ze szkolnego mundurka i szkolnego stroju kąpielowego. Figurka nie jest brzydka, co najwyżej można się przyczepić do nienaturalnie sterczących piersi, ale to już kwestia gustu. W moim guście to w każdym razie nie jest. Oczywiście pewnie już niedługo będziemy mogli oglądać zapowiedzi recoloru tej figurki - nie zdziwię się, że tym razem będzie ona w białym, być może lekko prześwitującym stroju kąpielowym. Ale to na razie pieśń przyszłości.

Sasara Kusugawa Schoolgirl Swimsuit ver.

WYMIARY:


skala: 1/7
wysokość: 25,5 cm
cena: 7 600 jenów
produkcja: Griffon Enterprises
termin: lipiec 2009
castoff: nie


źródło: nekomagic.com


źródło: nekomagic.com

Drugą figurką, którą Griffon Enterprises próbuje nam wcisnąć, jest Airi z gry i anime "Queen's Blade". Jest ona recolorem tej oto wersji, która była wydaniem specjalnym zaopatrzonym w książeczkę o anime "Queen's Blade" i przewodnik na "Treasure Festa 2009". Można ją było zamawiać tylko od 11 listopada 2008 do 3 grudnia 2008. Jak możemy zauważyć - wersje te różnią się od siebie jedynie przeźroczystością włosów. Obecnie zapowiedziany model nie ma żadnych dodatków w postaci książeczek, a mimo to jest droższy - ciekawa sprawa :/.

Maid Airi DX ver.

WYMIARY:

skala: 1/10
wysokość: 17 cm
cena: 5 900jenów
produkcja: Griffon Enterprises
termin: czerwiec 2009
castoff: tak


źródło: nekomagic.com


źródło: nekomagic.com


źródło: nekomagic.com
2
Średnia ocena: 2 (2 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja