FAQ

(Wpis dodany: 24.02.2009)

Dlaczego piszecie o figurkach?

Bo to nasza pasja i lubimy się nią dzielić :).

Po co się rejestrować na Figurkowie?

Rejestracja pozwala na przysyłanie propozycji wpisów na stronie, dyskusję na forum, głosowanie w ankietach, ocenianie wpisów, korzystanie z zaawansowanego wyszukiwania i archiwum. Zarejestrowani użytkownicy widzą także mniej reklam. W przyszłości przewidujemy więcej szaleństw.

Gdzie można kupić takie figurki?!

Poza osobistą wizytą w Japonii najlepszą opcją jest kupowanie jak najbliżej źródła np. Hobby Link Japan oraz Hobby Search. W Polsce jest kilka sklepów handlujących takimi figurkami, można je także znaleźć na Allegro, czy Ebayu. Przestrzegamy jednak przed dużą ilością podróbek!

Chce kupić u Was figurkę XYZ...

Nie sprzedajemy figurek, artbooków, czy czegokolwiek innego. Nie sprowadzamy niczego na zamówienie. W przypadku problemów z zakupem figurki (np. XYZ :) zapraszamy na forum.

A dlaczego piszecie o tych brzydkich i głupich figurkach, a nie o tych fajnych i ładnych?

No cóż... Lubimy te brzydkie i głupie :). Przyznajemy bez bicia, że dobór materiałów jest subiektywny i o niektórych rzeczach na Figurkowie nie przeczytacie.

Chciałabym/chciałbym też pisać o figurkach na Figurkowie - jak to zrobić?

Zarejestrowani użytkownicy w menu po prawej, na górze strony mogą przysłać propozycję wpisu przez "Dodaj newsa!".

Używacie zdjęć, materiałów z mojej strony - nie życzę sobie tego! You are using photos, materials from my page - don't do it!

Robimy wszystko (np. nie hotlinkujemy zdjęć i zawsze podajemy źródła), aby być jak najbardziej w porządku, ale jeżeli uważasz, że używamy materiałów z Twojej strony w złej wierze - napisz do nas figurkowo@figurkowo.com.

We do what we can (for example we do not hotlink photos and we always give sources) to be fair, but if you think that we misuse your data - write to us at figurkowo@figurkowo.com.


Napisane przez: figurkowo.com