Nendoroid Snow (Yuki) Miku w puchatym płaszczyku od GSC!

Tagi: |

(Wpis dodany: 22.01.2012)


źródło: ameblo.jp/gsc-mikatan

Zapowiedź limitki!

!!!UPDATE!!! Szczegóły wydania!

Jako że teraz i my i Japończycy mamy wolne, więc mogę się poświęcić nadrobieniu zaległości (choć trochę).

Zacznę od zapowiedzi kolejnego Nendoroida przedstawiającego Miku Hatsune i zarazem kolejną limitkę przygotowaną z okazji kolejnego 63rd Sapporo Snow Festival (rzeźb śniegowych), gdzie będzie sprzedawana w Sapporo Factory Hall w ilości 1000 sztuk (po jednej na osobę). Będzie ona równocześnie w limitowanej sprzedaży podczas Wonder Festival 2012 Winter (12 luty 2012 r.), gdzie będzie dostępna w ilości 3000 sztuk. Dla tych wszystkich, którzy nie będą mieli okazji zapolować na nią podczas tych imprez - mam dobrą wiadomość - będzie ona także później w sprzedaży w internetowym sklepie GSC. Niestety jak na razie brak konkretnych danych dotyczących wydania (w tym ceny).

Figurka powstała na podstawie poniższej ilustracji: Jak słusznie donosi Ishy na forum, na projekt figurki rzeczywiście był rozpisany konkurs i wygrał ten. A poniższa ilustracja znalazła się m. in. na tramwajach w Sapporo, promując tamtejszy festiwal rzeźb śniegowych (ten czarny zwierz jest zdaje się oficjalną maskotką festiwalu). W każdym razie nie miałabym nic przeciwko gdyby w Poznaniu jeździły tak obklejone tramwaje :D.


źródło: ameblo.jp/gsc-mikatan

Podoba mi się o wiele bardziej od zeszłorocznej Nendoroid Snow (Yuki) Miku Snow Playtime ver. (for 62nd Sapporo Winter Festival) - zwłaszcza jej minki, nowe ubranko i kokardka. Jest ultrasłodka!

Nendoroid Snow (Yuki) Miku Fluffy Coat ver. (for 63nd Sapporo Winter Festival)

WYMIARY:

skala: brak
wysokość: 10 cm
cena: 4 000 jenów
produkcja: Good Smile Company
termin: 12 luty 2012 (WF)/6-12 luty 2012 (Sapporo)/ czerwiec 2012
castoff: tak


źródło: ameblo.jp/gsc-mikatan


źródło: ameblo.jp/gsc-mikatan

4.4
Średnia ocena: 4.4 (5 ocen)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja