Po prostu walcz!

Tagi: | (Wpis dodany: 03.03.2009)


źródło: nekomagic.com

Na wiosnę czekają nas dwie umiejące się bić dziewczyny od Yamato. Są to Sonsaku Hakufu Fighting ver. z mangi i anime "Ikkitousen" oraz Poison Reflect Black ver. z gierki "Final Fight" firmy Capcom.

Sonsaku Hakufu to jedna z bohaterek "Ikkitousen", z którego to figurki są jednymi z najczęściej wydawanych. Być może spowodowane jest to tym, że łatwo uzyskać na nie licencje oraz tym, że uszkodzone w ferworze walki ubrania dziewczyn często zakrywają je czysto symbolicznie - co może być plusem dla niektórych kolekcjonerów. Ja osobiście za nimi nie przepadam - po pierwsze nie lubię gdy jakaś seria zalewa rynek tysiącami podobnych do siebie projektów. Po drugie "Ikkitousen" nie może się pochwalić jakimiś szczególnie udanymi projektami postaci - co ma swoje odbicie w figurkach. Oczywiście znajdzie się parę interesujących w tym zalewie, ale bez orgazmów.

Sonsaku Hakufu Fighting ver.

WYMIARY:


skala: 1/7
wysokość: 23,5 cm
cena: 6 800 jenów
produkcja: Yamato
termin: czerwiec 2009
castoff: tak


źródło: nekomagic.com

Yamato od lat wydaje postacie z gier firmy Capcom jako serię figurek "Capcom Girl Collection". W czerwcu zobaczymy postać z gierki "Final Fight", czyli Poison Reflect Black ver., która jest recolorem wcześniej wydanej już przez Yamato figurki. W końcu jeśli coś się dobrze sprzedaje, to czemu z tego rezygnować?

Ja raczej nie gustuje w tym typie figurek, ale doceniam seksowne połączenie czerwonych szpilek, mini szortów i kajdanek ;).

WYMIARY:

skala: 1/6
wysokość: 26 cm
cena: 6 800jenów
produkcja: Yamato
termin: czerwiec 2009
castoff: nieźródło: nekomagic.com


źródło: nekomagic.com


źródło: nekomagic.com

A to wcześniejsza wersja Poison, wydana przez Yamato w listopadzie 2007 roku:


źródło: Hobby Search


źródło: Hobby Search

ENG:

Yamato is going to release Sonsaku Hakufu Fighting ver. from "Ikkitousen" anime and Poison Reflect Black ver. from Capcom's "Final Fight" arcade game. They will be released in June 2009. Sonsaku Hakufu Fighting ver. is around 23,5 cm tall (1/7), 6 800yen. Poison Reflect Black ver. is around 26cm tall (1/6), 6 800yen. It is a recolor of Poison witch Yamato relased in November 2007.

2
Średnia ocena: 2 (1 vote)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja